אביב הגיע – דייטינג בא!

יש משהו בעונה הזאת של האביב. אולי זה השחרור שהנשמה שלנו מרגישה אחרי השתייה וההוללות (החיובית כמובן) של חג הפורים, ואולי זה דווקא בגלל הניקיון הפנימי שכל אחד מאיתנו עושה לחדרים הפנימיים של הלב לקראת חג הפסח. 

דבר אחד ברור – יש משהו בעונה הזאת של האביב, שמעבר לפריחת עולם הצומח, מביא איתו גם פריחה בעולם האישי של כל אחד ואחת מאיתנו. את הפריחה הזאת אפשר להרגיש בפול פאוור באפליקציות הדייטינג השונות – אז עם בואו של האביב, יצאנו לבדוק – אפליקציות היכרויות מומלצות! 

מה קורה בעולם היום – 

בעולם הדייטינג, השחקניות הבינלאומיות, שוברות את תחזיות הבורסה כל פעם מחדש, בין היתר גם עם אפשרות להכיר אנשים מכל העולם. בעולם הדייטינג המקומי, לעומת זאת, האפליקציות תוצרת כחול לבן, ממשיכות להתחרות בעוז אל מול אותן שחקניות גדולות כאשר הן דווקא ממקדות את הקהל הישראלי למצוא שידוך מקומי, וללא ספק נראה שהן נותנות להן פייט רציני. שליש גן עדן למגזר הדתי והמסורתי ממשיכה כל העת לפרסם סיפורי חתונה בקצב מסחרר, ואפילו JSMART הישראלית שפרצה לעולם הדייטינג בסערה עם האפשרות לצפייה באנשי קשר משותפים. 

נשמע אש – כזה פשוט ? 

אז זהו ש.. מסתבר שזה הכי פשוט שיש – אבל בעיקר לאנשים פופולאריים 🙂 ומה קורה אם אני לא בולט מעל השטח? מה קורה אם יש לי כישרון כתיבה יצירתי ואין לי איך להביא אותו לידי ביטוי ? אם באפליקציות אחרות בעיקר יש אפשרות לעשות לייק רק על בסיס מראה חיצוני, בJsmart כמו בשליש גן עדן לקחו את זה למקום אחר. 

שם, כדי להרבות בקשרים לא רק על בסיס מראה חיצוני, ולהרבות בקשרים עמוקים, ובחתונות, הביאו לנו תוסף חדש שמאפשר שליחת הודעה – לחצן שמופיע על כרטיסי המשתמשים באפליקציה. לחיצה על התוסף הזה- מאפשרת לשלוח זה לזה הודעות אישיות שיגרמו לך לבלוט מעל כל השאר, עוד לפני שבכלל יש התאמה, ובכך בעצם לגרום להתאמה לקרות – משתמשים מנויים מקבלים אפשרות לשלוח הודעות כאלה כמעט בלי הגבלה. נראה שהמוטו שם מחזיר אותנו לאווירת התמימות של פעם – שבה אפשר לקבל צ'אנס למאצ' גם במילים יפות ובעומק פנימי, ולא רק ברושם חיצוני. 

רגע.. מה זה המאצ' הזה שכולם מדברים עליו ?

המאצ' ("התאמה" באנגלית) בעצם אומר ששני משתמשים אהבו זה את זו. ועכשיו, כשהם יודעים שיש התאמה מבחינת שניהם – הם יכולים לדבר ביניהם, להעביר פרטים, להיפגש, ופשוט להכיר. 

יש אנשים שאוהבים אפליקציות בהם כל אחד יכול היה לשלוח הודעה למי שהוא או היא חפצים בהם, ויש כאלה שאוהבים שבשביל לשלוח הודעה קודם כל צריך למצוא חן האחד בעיני השנייה.

מי באמת אוהב אותי כאן –
בכלל האפליקציות, האפשרות לצפות במשתמשים שאהבו אותך שמורה למשתמשים מנויים בלבד, וכך בעצם נשמרת לך האופציה לחלק אהבה באפליקציה, מבלי לחשוש ש"יראו אותך". שכן, רק אם שני הצדדים עשו לייק / אהבו אחד את השנייה, רק אז ה מאצ' ייחשף לשניכם ותוכלו לדבר זה עם זו . למנויים יש את היכולת לראות את המשתמשים שאהבו אותם ולהחליט האם להעניק להם אהבה חזרה ולייצר את המאצ' והשיחה איתם.  

ומה קורה במגזר? 
במגזר הדתי מסורתי, באתר שליש גן עדן חוות הדעת לאחר בדיקה של כמות סימוני אהבתי שאפשר לעשות הייתה ללא ספק פייב סטארס. היא בעצם היחידה מבין האפליקציות השונות שבה תוכלו לסמן חופשי לייקים למשתמשים, כולל לצפות חופשי במי שעשה לך לייק, וגם הם יוכלו לצפות בכם. אולי זאת באמת הסיבה שגורמת לה להיות האפליקציה שמחתנת הכי הרבה גולשים ללא מתחרים!

אהבתי, לא אהבתי, אהבתי, לא אהבתי
אביב. פריחה. פרחים. כבר אמרנו.. לוקחים פרח ופשוט מתחילים לסמן – אהבתי או שלא, ממש כמו בימי הגן העליזים של פעם. הכול היום עובד ככה – בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, זאפ ואחרים, במרבית האפליקציות החברתיות היום שמורה לנו הזכות לסמן אם אהבנו ואם לא.. זה יכול להיות סימון של מוצרים, של שירים, של כתבות, של תוכן וידאו, וגם של אנשים. 

אז יאללה נרשמנו ? 

כן.. זה ממש פשוט – מזינים את המייל (בשליש גן עדן)  או מספר הטלפון (בJsmart), מאמתים אותו באמצעות קוד אימות שנשלח אליכם בהודעת סמס, מוסיפים רשת חברתית לאימות נוסף, כמה שאלות בסיסיות ותמונה ואתם שם – בעולם הדייטינג עם כל הטוב שיש לו להציע. אם תבחרו לרכוש מנוי – תקבלו גם אפשרות לקידום הכרטיס שלכם, כך שיופיע גבוה יותר לשאר המשתמשים בתוצאות החיפוש, בתיבת ההודעות ועוד. 


הורידו את האפליקציה של שליש

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
טליה
טליה

מדהים!!!