פוסט - שירת מלאך

צילום:אריק סולטן

מתוך פוסט של שירת מלאך:

לפני קצת יותר משנה, הפסקתי להשתמש בביטוי ״רווקים״. אחרי עשרות המלצות של עוקבים, בחרתי לעבור לניסוח חדש: מבקשי זוגיות, במטרה לתת מקום לצורך (בזוגיות) ולהימנע מלהגדיר את מכלול האדם ע"י ההיעדר, החסר "רווק" "פנוי".

יעידו מאות אנשים ששמעו אותי בזומים, בהרצאות ברחבי הארץ, בוגרי הקורסים למטפלים ומאמנים, וכמובן כל עשרות הרבות של מטופלים השנה, שמרגע שהחלטתי לשנות, התאמצתי מאד שהביטוי מבקשי זוגיות יהפוך להיות שגור על לשוני. היום שיניתי את שמו של הדף העסקי ל-'שירת מלאך יעוץ למבקשי זוגיות' כך שאפילו מארק צוקרברג נתן חסות לשינוי. לשמחתי, אני רואה איך המינוח מבקשי זוגיות הופך להיות נחלת רבים. בפעם הראשונה שקראתי טור בעלון שבת ובו הביטוי ״מבקשי זוגיות״ הבנתי שהביטוי קנה לו מקום.

אבל ההגדרה הסמנטית לא מספיקה. היא רק פתיח לשינוי ביחס למבקשי זוגיות כתופעה שמספקת מציצנות חברתית, תופעה מסוקרת למבט אישי, חמים ואכפתי נטול התנשאות של נשואים. כשהפוקוס החברתי יעבור מהתבוננות פולשנית ושיפוטית על מבקשי הזוגיות, אז שינוי אמתי יקרה. מי שאכפת לו מעולמם של מבקשי הזוגיות, שיתמקד ביכולת לעזור למי שרוצה, בכבוד כלפי מי שלא.

היכרויות לחברים – מעולה

הזמנות לשבת ובילויים – נהדר

שיחות אל תוך הלילה – פצצה

כל מה שהופך יחסים חברתיים לעמוקים, הדדיים וקרובים – מבורך

וכל מה שקשור להתנשאות, מציצנות, ושיפוטיות – OUT

מיניות, סקס והעיר הגדולה, ,טינדר ועוד מרעין בישין, הם נושאים שהמנוע שלהם הוא נמוך ומספק צרכים מציצניים,

וכשכל זה יפסיק לעניין, זו תהיה בשורה אמתית.

הכל תמיד חוזר למערכות יחסים ומערכת יחסים קרובה אף פעם לא תהיה מלמעלה למטה אלא תמיד תתחיל בגובה העיניים.


הורידו את האפליקציה של שליש