הכירו את AnyBook, רשת חברתית לאנשים שאוהבים ספרים. חוויה תרבותית ששומרת על הסביבה, ויוצרת מערכות יחסים נפלאות עם השכנים שלנו על בסיס אהבה לאותם ספרים. מיזם אימפקט אמיתי שצופן בתוכו קשרים זוגיים שמתבססים על עולמות תוכן דומים.

 

ספר לי על AnyBook

AnyBook, היא רשת חברתית לאנשים שאוהבים ספרים. ספרייה שיתופית קהילתית, המאפשרת לשתף ולהשאיל ספרים אחד מהשני במרחק הליכה ובחינם.

השירות שלנו מאפשר לקבל המלצות על ספרים מחברים, לנהל את הספרייה הביתית בלחיצת כפתור ולהשאיל ספרים בצורה בטוחה ופשוטה המבטיחה שכל ספר שהושאל יחזור לבעליו.

בסביבה הקרובה שלנו אפשר למצוא בספריות ביתיות של אנשים מעל 10,000 ספרים זמינים. שזה פי 10 ספרים יותר מאשר יש בחנות ספרים ממוצעת. טכנית אפשר למצוא כל ספר שאנחנו רק רוצים במרחק הליכה.

אנחנו סטארט-אפ בתחילת הדרך. השקנו את השירות ממש לאחרונה ויש התלהבות ממש גדולה סביב הרעיון. המשתמשים כבר העלו למערכת אלפי ספרים, ואנחנו רואים כל יום השאלות של ספרים בין אנשים.

איך זה עובד בפועל?

הממשק פשוט וידידותי לכל משתמש. מורידים את האפליקציה, סורקים את הברקוד בגב הספר שלכם, מחפשים ספרים באזור ומתאמים זמן ודרך איסוף. בצורה זו, תוכלו לקרוא יותר, לחסוך יותר ולשמור על הסביבה. ואולי על הדרך, להכיר אנשים טובים…

לסרטון הדרכה לחצו כאן

איך זה גורם לאנשים למצוא אהבה?

אנחנו רואים כבר בשלב הזה שאהבה או חיבור לספר מסוים יכולים לייצר מכנה משותף חזק מאוד. כששני אנשים אוהבים את אותם ספרים ומגיעים מאותו רקע, אותו אזור, והגילאים שלהם חופפים המערכת מזהה את זה מיד ומחברת ביניהם באופן אוטומטי. זה עושה הרבה היגיון, כי עולם התוכן של אנשים הוא אחד מנושאי השיחה הראשונים שעולים בתחילת קשר וזה מייצר חיבור מיידי. בטח כשמדובר בספרים שזה נושא שכיף לדבר עליו.

אז המערכת שלכם בעצם ממליצה על ספרים בהתאמה אישית ואז עושה מאצ'ינג בין אנשים?

בדיוק! המערכת שלנו בדומה לאפליקציות תוכן אחרות כבר משלב ההרשמה מייצרת פרופיל לכל קורא. היא מזהה את הטעמים של כל משתמש, הז'אנרים שהוא אוהב, הסופרים שהוא אוהב ועוד עשרות פרמטרים נוספים וככה היא בעצם יודעת להמליץ לכל משתמש על הספר שהכי מתאים לו. היא מזהה אנשים עם פרופיל דומה ועושה התאמה אוטומטית ביניהם. ממש דייט בוק (-:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה הלאה?

יש לנו הרבה תכניות להמשך. AnyBook היא קודם כל רשת חברתית ואנחנו נפתח את כל המערכת סביב עולם התוכן שקשור לספרים: מועדוני קריאה, עמודי עוקבים לסופרים, פו

דקאסטים, קבוצות השאלה סגורות, מועדוני מעריצים לספרים מובילים ועוד הרבה. אנחנו הולכים לבנות עולם חברתי שיתופי ראשון מסוגו שכל כולו ספרים ואנשים שאוהבים ספרים.

כל אלו גם הם יצרו מפגש חברתי שיפתח קשרי זוגיות בין אנשים בעלי תחומי עניין דומים.

בסוף תמצאו את עצמכם מתעסקים בדייטינג ולא בעולם הספרים…

הורידו את האפליקציה והתחילו להשאיל ספרים אחד עם השני, מי יודע, אולי גם לנו יהיה שליש בגן עדן…

 


הורידו את האפליקציה של שליש