ב'שליש גן עדן', אנחנו כבר רגילים לשמוע סיפורי הצלחה של זוגות שנפגשו באמצעותם והגיעו לחופה המיוחלת: שכנים, שלושה אחים, שישה זוגות שהכירו באותו היום ואפילו תאומות זהות שהתחתנו באותה השנה, אבל כמות הסיפורים שהתגלתה לאחרונה הצליחה להדהים גם אותנו.

אנחנו לא יודעים אם זה ברכה "מיוחדת" , או אולי תרצו לקרוא לזה השגחה שבזכותה אנחנו מתחתנים הכי יהודים בישראל, ואמנם כבר חשבנו שראינו הכל. אבל לאחרונה, בעקבות פרסום מקרי בפייסבוק הסתבר שמדובר רק בקצה הקרחון

בעקבות ראיון שהתקיים בתוכנית "פותחים יום" בהנחיית נועה רוזין ואלעד זוהר (רשת 13) הסתבר שחומקים מאיתנו סיפורי חתונה בכמות שאנחנו אפילו לא יכולים לדמיין. בתוכנית התראיינו הזוג יעקב ואילנה אשר הכירו אחד את השני באמצעות שליש (קישור). אילנה, אם חד הורית, סיפרה בתוכנית שהיא כבר כמעט איבדה תקווה עד שיעקב פנה אליה באתר. לאחר שהקטע עלה לאתר הפייסבוק של התוכנית התגובות לא איחרו לבוא. כך למשל, סיפרה בוחורה בשם דניאלה שהכירה את בעלה דרך האתר. היא סיפרה איך רק אחרי שנתיים הם יצאו לראשונה אבל שחודשיים אחרי הפגישה הראשונה המיוחלת הם כבר התארסו והיום הם נשואים עם ילדה. תגובה נוספת שריגשה אותנו במיוחד הייתה תגובתה של תפארת לכתבה, שציינה שהיא ובעלה הכירו דרך האתר, הוא חירש והיא שומעת והוא "הדבר הכי טוב שקרה לה בחיים". היא גם סיפרה שהיום יש להם שני ילדים קטנים. 

שיר למשל, ציינה בתגובות שהיא מאותן התאומות שהוזכרו בראיון ואם כבר מדברים על משפחות שהתרחבו בזכות האתר, זמן לא רב אחריה גולשת בשם רעיה הגיבה שגם היא וגם אחותה וגם בת דודתה התחתנו עם בחיר ליבן באמצעות האתר גם הן. וכך גם גלית, צליל, הודיה, נועה, לולה, מירי, ציפי ועוד רבים ורבות אחרים העידו שהתחתנו והקימו בית בישראל בזכות האתר. חלקם אף תייגו את בן זוגם והזכירו לו "שבזכותו התחתנו", בין זוגות אלו נמנים עטרה ואלי וגם מירה ואיציק. סוג נוסף של תגובות, לא פחות מרגשות, היו של אנשים שהעידו על יקיריהם שנפגשו באתר, לעיתים אחרי שנים של חיפושים אחר זוגיות. כך למשל סיפרה אפרת שאחיה מצא את שאהבה נפשו דרך האתר וליביה שסיפרה על חברתה הטובה.

ככה, בפוסט מקרי שעלה בכלל בעמוד של רשת 13, התגלו עשרות (אם לא מאות) זוגות שהכירו בשליש גן עדן שאפילו לא ידענו על קיומם!!

כל חתונה מרגשת אותנו עד דמעות! הכרתם זוג שהכיר באתר? מכירים זוג שהכיר דרכנו? 

אנחנו רוצים ושמחים לשמוע כל כך על כל אחד שהכיר באתר, נשמח אם פשוט תספרו לנו!

שיהיה במזל 😊 


הורידו את האפליקציה של שליש

  • גם אנחנו התחתנו דרך שליש גן- עדן,
    נשואים כבר שנתיים ב"ה וזכינו בתינוקת שתיכף חוגגת שנה 🙂

  • ואוו!! כמה תגובות.. זה פשוט מטורף אם זה אמיתי.. איך זה הגיוני??
    יכול להיות שהמנוע של פייסבוק מזהה אנשים שכתבו דברים כאלה בעבר ומפנה אותם באותו רגע לכתבה.. מה הסיכוי שדבר כזה יקרה?

    • סיכוי יפה בגלל שיש הרבה הצלחות בלי עין הרע.. וגם הרבה אנשים עם תחומי עניין דומים נחשפים לסרטון מטבע הדברים. או שאנשים תייגו אנשים שהכירו באתר.. בקיצור לצוקרברג הפתרונים