אין ספק שהקורונה הובילה את כולנו להתמודד עם הרבה סיטואציות שלא חשבנו עליהן. אחת מהן, שאולי לא מדברים עליה מספיק, היא עולם הדייטים. אם גם לכם נמאס מבית המרקחת והספסל שנמצא במרחק עד 100 מטרים מהבית אבל אתם עדיין מעדיפים להימנע ממקומות עמוסים והתקהלות הכתבה הזאת היא בדיוק בשבילכם! אז לאן יוצאים? 5 מקומות מומלצים לדייט באוויר הפתוח.

1. בית קפה
זה נשמע בנאלי, אולי אפילו פשוט מידי, אבל במיוחד כשמדובר בדייט ראשון לפעמים פשטות זה כל מה שצריך. בית קפה הוא שילוב של יום-יומיות עם יציאה מהשגרה. לא יקר מידי אבל גם לא מרגיש קמצני. הרבה פעמים תהיה שם מוזיקה כדי שהשתיקות יהיו פחות מביכות (וגם אם לא, תמיד אפשר להסתיר את זה שאין מה להגיד על ידי לגימת קפה ארוכה), אבל בשונה מפאב, היא לא תהיה רועשת ולא תפריע לדבר. יש הרבה בתי קפה בהם אפשרות לשבת באוויר הפתוח, ככה שגם בימי הקורונה מדובר בבילוי יחסית בטוח.

2.  חוף הים
אין דבר יותר רומנטי מלהביט בשמש שוקעת בתוך הים. אפשר להביא נשנושים ויין לבן או סתם לשבת על שמיכה ולהתענג על מראה הגלים מתנפצים על המזח. החיסרון בים הוא שלא נעים להישאר אחרי שמחשיך מידי אבל למזלנו עכשיו בקיץ השקיעה היא יחסית מאוחרת מספיק כדי שבכל זאת תספיקו לסיים דייט מושלם.

3. פארק
לשתות קפה בגן האם, לשחק בצלחת מעופפת בגן סאקר, להחליק על גלגליות בספורטק, או לשוט על סירה בירקון. בכל עיר יש את פארק שלה ולכל פארק יש אווירה ייחודית משלו. פק"ל קפה בפארק הוא zהשילוב המושלם של טבע עם מאמץ מינימאלי ובלי להתרחק מהבית.

4. "יוצאים לטיול"
הפארק בעיר שלכם הוא נחמד, אבל אם בא לכם באמת אווירה של טבע אין כמו מעיין או נקודת תצפית יפה כדי ליצור אווירה מיוחדת. מטיבי לכת יכולים לעשות יחד מסלול מאתגר, אבל גם סתם להסתכל על הנוף עם סלסלת פיקניק ומחצלת יצור דייט בלתי נשכח. אפשר להביא את האוכל מהבית או להכין שם (פונדו עם הפק"ל קפה ייצר אווירה מתוקה במיוחד 😊 ). כמובן שמדובר בדייט יחסית ארוך וזאת פחות המלצה לדייט ראשון, אבל אם אתם רוצים להכיר מישהו באמת, זאת דרך מצויינת (וגם תצאו עם תמונות מהממות).

5. גן חיות
אם אתם רוצים להראות את הצד המשוגע שבכם – לכו לגן חיות. רוב הסיכויים ששניכם לא הייתם בגן חיות מאז הילדות, והביקור יהיה נוסטלגי במיוחד. לא בטוח שההשוואה לקופים ולהיפופוטם היא בדיוק מה שאתם צריכים, אבל אין ספק שיהיה מצחיק ומיוחד.


הורידו את האפליקציה של שליש