אם גם אתם נמצאים ברשתות החברתיות, בטח יצא לכם להיתקל בשירן גינסברג – כוכבת רשת ויוצרת סרטונים הומוריסטים על דייטים, קורונה ומה שביניהם. תפסנו את שירן לראיון קצרצר על קריירה ודייטים, ואולי גם על הדרך נמצא לה חתן?

איך עוברת עלייך התקופה המאתגרת הזו?

בהרבה יצירה! בעיקר ברשתות החברתיות שבאמת מחזיקות אותי באנרגיות גבוהות.

צילום: שרי עוז

אני מאוד מאוד אוהבת לשמח ולהצחיק אנשים ואני מרגישה שזה באמת ככה היעוד שלי.
זה מה שמניע אותי ומרומם אותי בתקופה הזו ואני מרגישה שאני מצליחה גם לרומם אנשים אחרים.
בנוסף, אני עושה כל מיני הפעלות בזום, כך שזה עוזר לי גם מבחינת פרנסה.

איך התחלת את כל העניין הזה עם הסרטונים?

התחלתי עם הסרטונים בסגר הראשון. ממש במקרה חברה אמרה לי ״יאללה, הרבה מעלים לרשת עכשיו וזה..״ ואז היה לי רעיון על שליח של ״וולט״, העליתי על זה סרטון שחבר טוב שלי צילם והייתה הפקה רצינית. ראיתי שזה ממש מגניב ושזה הגיע יחסית להרבה אנשים. האמת שהסרטון הראשון שהעליתי לא הייתה הצלחה מטורפת, אבל כן אנשים אהבו. וככה זה התגלגל.. אחרי הסרטון הראשון חשבתי כבר על הרעיון הבא, וסרטון הביא לסרטון והיום אני חושבת להעלות כמה שיותר תוכן.

תספרי לנו איזה סיפור דייט שנתן לך השראה לסרטון.

באחד הדייטים בעיצומה של הקורונה, ישבתי עם בחור וכשהגיע החשבון הצעתי בנימוס לחלוק איתו את החשבון. הוא אמר שהוא ישמח (לצערי..), והתחיל בנינו איזה ״פייט״ מי יותר נפגע מהקורונה ומי יותר ״מסכן״. זה היה ממש מצחיק ועשיתי על זה סרטון אחר כך. באופן לא צפוי, נפגשתי איתו לדייט שני ושלישי אחר כך.

המשפט הכי מפתיע שמישהו אמר לך בדייט?

באחד הדייטים שיצאתי, דייט ראשון! מישהו שאל אותי ״איזה שמות לילדים אני הכי אוהבת?״, זרמתי איתו והסכמנו ששנינו אוהבים את השם יובל. אבל פה זה נגמר ולא המשכנו לדייט שני..

הדייט הכי הזוי שהיה לך?

אחד הדייטים ההזויים שהיו לי, קרה באוטו. הבחור שיצאתי איתו, לא מצא חניה בתל אביב, והסתובבנו מלא זמן, ובסוף פשוט נשארנו באוטו! הדייט נגמר די מהר – תוך רבע שעה, לשנינו היה לא נוח והתקפלנו די מהר.  בעצם בכלל לא יצא לנו להכיר.. לא פשוט למצוא חניה בתל אביב… ממש מכה!

מה הלאה? מופע סטנד-אפ?

כן, אני בהחלט חושבת על מופע סטנד-אפ. כרגע אני כותבת ממש כמה דקות ולעלות עם זה בבמה פתוחה. וכן, בעתיד בהחלט זה מה שאני חותרת אליו, שתהיה הופעה שהיא שלי, שאמכור כרטיסים וממש לחוות את הקהל באופן חי ונושם.

תספרי לנו מי הגבר שאת מחפשת ואולי מפה תגיע הישועה ותזכי אותנו בעוד שליש גן עדן.

אני מחפשת בחור עם לב טוב, שטותניק, כזה ששומר על הילד הפנימי שלו, שאוהב לעשות דברים ולחוות ולטייל. בחור שמח, שאפתן, אופטימי ומלא שמחת חיים. מישהו שמחפש משהו באמת אמיתי וטוטאלי. מישהו שמציב לעצמו מטרות, ושיהיה בנינו חיבור מיוחד, כימיה ומשיכה.

 

מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחרי שירן באינסטגרם  👇 https://www.instagram.com/shiranginsberg/


הורידו את האפליקציה של שליש