אם נולדת היום, אז חשוב שנגלה לך סוד קטן – בעידן המודרני הפרטיות של המשתמשים כבר מזמן לא מה שהייתה, בכל אתר או אפליקציה שתיכנסו אליהם היום, תגלו, לרוב, שאיסוף המידע שפעם כלל לא ידעתם שקיים או שיש לו ערך מסויים, הפך לחזות הכול, כולם רודפים אחריו, ויש לו ערך כמעט אינסופי. 

חברות הענק בעולם המודרני יודעות עליך כמעט הכול – אנחנו משתמשים בטלפון חכם, מדברים על הדברים הכי אינטימיים בנייד, בתוכנות מסרים מיידיים, מחפשים ושואלים דרכם כמעט כל שאלה, בקשה או רעיון שעולים לנו לראש. אנחנו מדברים, הם מקשיבים, אנחנו שואלים, הם מקשיבים, אנחנו מבקשים, הם מקשיבים, אנחנו שוכחים והם.. הם שומרים עלינו הכול.  

למה זה צריך לעניין אותך ? 

הסיבה היא מאוד פשוטה – אחרי שנות רווקות לא מעטות, הגעת להחלטה שדי, זהו, נמאס לך, הגיע הזמן שלך למצוא אהבה אמיתית ולהתחתן, אפילו נרשמת לאתר הכרויות מוצלח, הורדת אפליקציות מתאימות. ואז כמו לא מעט משתמשים – הלב שלך מעט התקרר – "רגע..מה.." אמרת לעצמך, "כולם יראו אותי עכשיו?", "וואו, אין סיכוי שאני מעלה תמונה" ועוד מחשבות מעין אלה. אמנם, יש סיכוי לא רע, שאם תשמור על הפרטיות שלך בקנאות תצליח במשימה, אבל תצטרך לוותר על הרבה קידמה בדרך, ואז רוב הסיכויים שגם העולם לא יידע עליך. למה לא? כי לא אתה לא נותן לעולם את ההזדמנות הזאת, במקרה הזה, מדובר בעולם שאתה מאוד רוצה שיידע עליך – העולם של הזוגיות, כל הגברים או הנשים בעולם ההכרויות שמחפשים אהבה בדיוק כמוך.    

אולי יעזור לך יותר להפנים אם תקרא את הדברים הבאים במבטא של נפתלי בנט סטייל ארץ נהדרת : 

די כבר עם "אזור ירושלים" – תרשמו מהיכן אתם, אף אחד לא יבוא באמצע הלילה להפתיע אתכם.

די כבר עם "אספר בפרטי" – תרשמו על עצמכם, נדבו למי שבאמת רוצה להכיר אתכם קצת מידע. 

די כבר עם "תמונה תשלח בהמשך" – תעלו כמה שיותר תמונות, תמונות מהתקופה האחרונה, מבילוי שלכם, מהטבע, מחייכים, צוחקים, נהנים, תנו לצד השני להרגיש אתכם. 

אתם רוצים להכיר את החצי השני שלכם ? אז למה לעזאזל אכפת לכם מה אחרים חושבים עליכם, תהיו חדורי מטרה, וממש "תעבדו" בזה, במציאת בן/בת זוג. תבואו פתוחים לגמרי, חשופים, חדורי אמונה, וזה פשוט יקרה.


הורידו את האפליקציה של שליש