1 – קח אחריות
אל תחכה שאחרים יציעו לך הצעות, בדרך זו אתה מעביר את האחריות על החיים שלך לאנשים אחרים. עליך להיות היוזם והדוחף קדימה. הרשמה לאתר הכרויות היא דרך טובה לייצר לעצמך שפע של הצעות ממוקדות שמתאימות לך (ולא תאלץ לחכות לחסדם הלא ממוקד של אחרים).

2 – תיפגש רק עם מי שמתאימה לך באמת
כשנרשמים לאתר הכרויות בניית הפרופיל היא בעצם תהליך של ניסוח האופי שלך. לכן, אנחנו ממליצים לקחת דף ולכתוב את כל מה ברצונך להעביר ושיוכל להוביל לדייט עם "אחת": ההשקפה, הרמה הדתית, מסלול החיים שעברת עד כה, שאיפות החיים, היכן היית רוצה לגור בעתיד, מה המקצוע שלך, תחביבים, וכו'. חשוב שכל אלו יעברו גם בפרופיל שלך באתר. אבל זה לא מספיק, לאחר מכן יש להפוך את הדף ולכתוב מי תחפש בחור כמוך? היכן היא מסתובבת, מה היא תרשום על עצמה ב'שליש גן עדן'… כך לא תצא לפגישה מבוזבזת רק משום התמונה שראית, אלא תאתר תחילה את הקבוצה שאיתה יש לך התאמה. ושם תחפש את הבחורה הנראת לך.

3 – אל תתייאש
ייאוש אף פעם לא נוצר על העבר, ייאוש תמיד נוצר על העתיד. רק אדם שחושב שבעתיד יקרה לו מה שקרה לו בעבר, יתייאש ויפסיק לנסות ולקדם את עצמו לעבר העתיד. עליך לשפר באופן תמידי את הכרטיס שלך – גם את התמונות שלך וגם את אופן השיחה שלך עם הצד השני, כך, טעויות העבר לא יחזרו על עצמן בעתיד. פעמים רבות הייאוש הוא שעוצר אותך מלהמשיך ולהיפגש.

4 – תיזום
להירשם לאתר הכרויות זאת התחלה, אבל גם אי אפשר לחכות שיפנו אליך כל אלו שאתה לא פנית אליהן. תמיד פניה שלך לאחרים תהייה הרבה יותר ממוקדת עבורך. אם שתים יחזרו אליך במקביל. אל תשאיר אחת מהן באוויר. נהג בדרך ארץ והחזר לבחורה השניה הודעה " תודה שחזרת אליי, נוצר מצב שאני לא יכול להיפגש איתך, מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך…"

כך אם הקשר הראשון לא יעלה יפה, תוכל תמיד לחזור לבחורה השנייה.

5 – בירור שכלי לפני הדייט הראשון זה לא מספיק
רוב הקשרים נופלים בדייט ראשון. רובם לא נופלים מפני חוסר בבירור שכלי בין בני הזוג, אלא דווקא מפני הפער המנטלי בניהם, והציפיה הלא נכונה. שיחת וידאו לפני הדייט הראשון יכולה לחסוך לך דייטים מיותרים שלא מתאימים לך. בדרך זו תפגשו רק לאחר שביררתם שיש בניכם התאמה שכלית, מנטלית, וחיבור בסיסי בניכם.

6 – אל תבוא לדייט אם אתה לא מוכן
דייטים לא פותרים בעיות, הם מציפים אותן. תגיעו לדייטים לאחר שניתנו מראש מענה לבעיות שיכולות להפריע לנו בקשר.

רוב הסיכויים שגבר שאין לו עבודה מסודרת, או לחילופין לא נמצא בלימודים ולא יודע לאן הוא מכוון לא יצליח לייצר קשר ארוך המוליך לחתונה משום שהוא לא נותן ביטחון אישיותי וכלכלי לבחורה הנפגשת עימו. גם בחורה המגיעה לדייט עם פחדים מקשר מחייב יעצרו את הקשר, דווקא כאשר הסתבר שהקשר יכול היה אפילו להגיע לחתונה. הקשר יצליח רק במקרה שהגענו מוכנים לקשר עוד לפני הדייט הראשון.

7 – הצד השני מחפש אדם טוב באישיותו ומצליח במעשיו
מעולם אנשים לא התחברו בניהם מפני החסרונות שהם מצאו האחד בשני. חיבור בין אנשים הוא תמיד מפני הדברים הטובים שאנו מגלים באישיות ובמידות של הצד השני. לכן, יש להגיע לדייט בגישה חיובית ומפרגנת, בעין טובה, בלב פתוח ובחיוך רחב המראה שהטוב נשפך ממך והלאה. מי שמגיע לדייט בעין ביקורתית, שיפוטית, עין בוחנת מדי, סקפטי, ציני, סגור, או עם חומות הגנה מפני הקשר, סופו של הקשר ידוע מראש.

8 – שתיקות בדייטים הן לא הוכחה לכך שאינכם מתאימים
התשובה לשתיקות בדייטים היא לחפש נושאים משותפים לשני בני הזוג ולדבר דווקא עליהם. אז השיחה תפרה ותרבה. כמו כן, במקום לחפש את הנושא הבא לדבר עליו, יש לחזור לנושאים שכבר דיברתם עליהם, ועליהם להעמיק את השיחה.

9 – אל תשאל שאלות בלי תחתית
על מנת להגיע ליצור קשר מחייב צריך שכל, רגש, ולזרוק את השכל. אדם שממשיך לשאול שאלות ולהטיל ספקות גם כאשר הגיע הזמן להחליט להתמסד יישאר עם השאלות והספקות ובלי בת זוג.

10 – זמן לא פותר בעיות
קשר ארוך שלא הגיע לחתונהיכול להעיד על אחד משני דברים:
א – יש פוטנציאל לחתונה.
ב- יש בעיה לא פתורה בקשר שמונעת מהקשר להתקדם.

הטעות היא לשלם בזמן נוסף על מנת לפתור את הבעיה. כך נוצר קשר ארוך עם בעיה לא פתורה המייגע את שני בני הזוג. הרי זמן לא פותר בעיות, אלא מתן תשובות לבעיות היא שפותרת אותם. לכן אם נתקלתם בבעיה הגורמת לקשר לדרוך במקום. אל תשלמו בעוד זמן, ותחכו שהבעיה תיפתר. שיחת ייעוץ עם איש מקצוע יכולה לגרום לכם להרוויח את החתונה של החיים.

הכותב הוא אלי גרון, יועץ זוגי ומאמן אישי למציאת זוגיות.
מפתח שיטת "בואי כלה" להגעה לחתונה בחצי שנה עד שנה.

בקרוב הדרכה אינטרנטית כיצד להגיע לחתונה בפחות משנה –בחינם
ההרשמה בעיצומה בקישור זה – הרשם עכשיו


הורידו את האפליקציה של שליש